ul. Poczty Gdańskiej 3, Gdańsk-Oliwa

      Otwarte 7 dni w tygodniu

 

                                                      Poniedziałek - Sobota                                      Niedziela

                                                           Od 16.00 do 24.00                                  Od 12.00 do 20.00

Rezerwacje

698-124-175

(w godzinach otwarcia lokalu)

lub

e-mail: sklep@krolm.pl

Aktualności

20.09.2018
Zapraszamy do nowej zabawy w Krolmie: Wyzwania Malarskie! Po szczegóły zapraszamy do Strefy Gracza, dział Spotkania.
 
19.09.2018
Nowe Gry ! Wydawnictwo Nasza Księgarnia nie przestaje zaskakiwać. 5 nowych gier z sympatycznymi grafikami wzbogaca naszą kolekcję. Z tej okazji niedługo zorganizujemy jakieś fajne wydarzenie związane z grami NK :) Natomiast juz dziś rozejrzyjcie się po gralni w poszukiwaniu: Nogi za pas!, Paszczaki, Odlot, Bukiet i Jamniki.
 
3.09.2018

Już możecie dosiadać się do stolików i poznać nowych graczy w Strefie Gracza. Wystarczy odnaleźć dział Spotkania i znaleźć grę dla siebie :)

 
31.08.2018

Można już zapoznać się z nowym cennikiem na stronie. Doszła nowa zniżka rodzinna!

 
28.08.2018
Wrzucamy informację o nowej inicjatywie organizowanej przez Krolma.
 
Od Września ruszają u nas gry rankingowe.
 
Najważniejsza ich funkcja to zebranie w jednym miejscu graczy, którzy bez zbędnego szukania, znajdą inne osoby do wspólnej gry.
 
Oczywiście aby nadać temu wątek motywacyjny, będzie tytułowy ranking graczy w Krolmie. Wynikać będą z tego nagrody i tytuł mistrza danej gry, który umieścimy na ścianie chwały u nas w lokalu.
 
Innymi słowy, jeśli chcielibyście z kimś pograć, to szybki rzut okiem na listę graczy, oraz ich wyniki. Kontaktujemy się, umawiamy i pniemy po szczeblach rankingu lub z niego spadamy ;)
 
Szczegółowe informacje na naszej stronie w strefie gracza
 
Umawiać się można przez naszą stronę, lub na facebooku www.facebook.com/groups/1819931684941189/
 
Zapraszamy :)
 
28.08.2018

Jeszcze jedna gra przed Wrześniem trafia do nas: "Master of Orion" - na podstawie komputerowego pierwowzoru, w klimatach sci-fi. Próbujemy zdominować galaktykę jako jedna z 7 dostępnych ras. 

 

Zapraszamy!

 
24.08.2018

Postanowiliśmy dorzucić kolejne dwie gry do naszej kolekcji 

Karmaka - ścigamy i ściągamy się na drabinie ewolucji. Uwaga, robiąc komuś na złość karma do nas wróci i możemy zostać na zawsze małym żuczkiem 

Ryzyk Fizyk - imprezówka wieloosobowa na zasadach quizu. Jednak nie ma tu miejsca na ślepe strzały, ponieważ możemy obstawiać wiedzę innych graczy. W dodatku dowiemy się o wielu ciekawostkach 

 

Zapraszamy do testowania !

 
 
23.08.2018
Ważna garść wieści z Krolma.
 
Otóż zbliża się nam Wrzesień, a jak wiadomo najlepsze zmiany są po wakacjach. Postanowiliśmy zatem wprowadzić kilka nowości:
 
1) W Krolmie pojawi się "Ściana Chwały" - miejsce, gdzie zapiszą się imiona najlepszych graczy. Zarówno w grach planszowych jak i bitewnych. Oparte na podstawie gier rankingowych. Więcej na ten temat możecie poczytać na naszej stronie internetowej w dziale "Strefa Gracza". Przeciwników można będzie również znaleźć w specjalnie założonym temacie, który niedługo pojawi się w grupie FB "Spotkania w Krolmie". Oprócz prestiżu i chwały, możliwe będą także dodatkowe nagrody za zajęte miejsca.
 
2) Regularnie będziemy prowadzić zapisy do konkretnych tytułów gier, na ustalony dzień i godzinę. Szybki rzut okiem w co gramy w tym tygodniu, czy są miejsca wolne i czy mi pasuje. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Wyróżniać się to będzie tym, że: - będzie wprowadzenie z tłumaczeniem zasad
- osoby, które zapiszą się i nie przyjdą/zepsują rozgrywkę, będą zawsze na liście rezerwowej. Zatem wysoka szansa na graczy, którzy faktycznie chcą się spotkać i spędzić miło czas
- z doświadczenia wiemy, że jak coś jest systematycznie organizowane to wychodzi o wiele lepiej niż luźne umawianie się
 
Będziemy to prowadzić w formie wydarzeń na profilu głównym FB Krolma, oraz na stronie internetowej
 
3) Może nie od Września, ale intensywnie pracujemy nad live stream z Krolma. Będziecie mogli oglądać rozgrywki na żywo, a nawet obstawiać zwycięzców ;) Z tym tematem jeszcze wrócimy.
 
4) Będziemy mieli darmowe Wi-Fi w Krolmie ! Co za tym idzie, będzie można wspólnie pograć w Heartstone, Gwinta itp.
 
5) Zwiększamy pulę nagród przeznaczoną na turnieje. Większość wpisowego będzie zamieniana na bony do wydania w Krolmie bez limitu czasowego + nagrody niespodzianki
 
6) Od Września zacznie również obowiązywać nowy cennik. Wprowadzamy dla Was nową formę wejściówek. Dotychczasowe karnety oczywiście będą działać, ale ich sprzedaż zostanie zakończona od przyszłego miesiąca. Nowe karnety będą miały formę czasową. Czyli, przykładowo wykupując wejście na miesiąc, możemy przychodzić bez limitów przez okres 1 miesiąca. Pełen cennik pojawi się 1 września na naszej stronie.