ul. Poczty Gdańskiej 3, Gdańsk-Oliwa

      Otwarte 7 dni w tygodniu

 

                                                      Poniedziałek - Sobota                                      Niedziela

                                                           Od 16.00 do 24.00                                  Od 12.00 do 20.00

Rezerwacje

698-124-175

(w godzinach otwarcia lokalu)

lub

e-mail: sklep@krolm.pl

Aktualności

04.07.2018

Pod koniec Lipca zapraszamy na największy turniej na Pomorzu w Blood Bowl. Wszystkie informacje w Strefie Gracza!

 

15.06.2018

Jak zwykle niezawodna Nasza Księgarnia wspomaga nas kolejnymi tytułami. Gry od tego wydawnictwa nigdy nie zawodzą, więc z czystym sumieniem polecamy ich kolejne gry: 13 Duchów, Budowa Miasta, Najazd Turystów, Polska Gola!, Potworne Porządki. 

Zapraszamy do gralni :)

 

 

31.05.2018

Dzisiaj KROLM OTWARTY od 16 do 24 jak zawsze. Zapraszamy na wieczorne granie w przyjemnej temperaturze :)

 

24.05.2018

Uwaga! Nastąpiły zmiany w regulaminie, oraz doszła informacja o danych osobowych. Wszystko znajdziemy w zakładce Regulamin w menu strony

 

09.05.2018

Nie spoczywamy na laurach i dorzucamy kolejną grę do wypożyczalni: "Via Nebula". Odkryjcie tajemnice tej gry, rozwiejcie mgłę, która się na niej zalęgła i odbudujcie zniszczoną krainę. 

Zapraszamy do testowania!

 

26.04.2018

Dla wszystkich tych, którzy nie mają planów na Majówkę, informujemy, że jesteśmy otwarci w każdy dzień Maja !

 

23.04.2018

Mała, dwuosobowa karcianka: "Citadel Combat Cards" zawitała do gralni. Dla fanów świata Warhammer 40K, oraz osób, które chciałyby go poznać. Mamy tu postacie i oddziały występujące w wersji bitewnej tej gry. 

Polecamy !

 

16.04.2018

Nowe dwie gry od wydawnictwa Ogry Games !

Tym razem trochę "cięższe" tytuły dla już wprawionych graczy.

"Metro 2033: Przełom" to karcianka na podstawie słynnej książki w świecie rosyjskiego Metra pełnego potworów. Natomiast Roll Player, to gra o tworzeniu postaci do gry, czyli to co było najfajniejszym elementem każdej gry komputerowej, w której kreowaliśmy swojego bohatera 

Zapraszamy do zapoznania się z tymi tytułami, bo jak każde z tego wydawnictwa (a mamy chyba wszystkie) trzymają wysoki poziom grywalności.

 

06.04.2018

Wydawnictwo Nasza Księgarnia po raz kolejny nie zawiodło i wspomogli nas nowymi grami: "Food Truck", "Game Over", "Kurnik", "Zeus". To nowe gry, które możecie od dzisiaj u nas testować. Zapraszamy!

 

 

31.03.2018

NOWOŚCI od Black Monk Games i KONKURS z nagrodami !!!

Z nowych tytułów mamy:"Munchkin", "Dobry, zły i munchkin" oraz "Supermunchkin" - nie ma zmiłuj, walka z potworami jeszcze nigdy nie była tak...śmieszna.

"Rosyjska ruletka" - Pot ściekający po czole i nerwówka. Jak lubicie gry z blefem, no to koniecznie !

"Gloom" - Można się załamać...tak smutnej, ale zarazem ciekawej gry, dawno u nas nie było. Jak chcecie dobić znajomych, to w sam raz 

"Vudu" - Rzucamy klątwy na prawo i lewo, ledwo się przy tym trzymając stołka.

i nieśmiertelny "Fluxx", w wydaniach: Zombie oraz Gwiezdny - Jak nie lubiecie czytać zasad, a gra ma zająć więcej niż 5 minut, to ideał 

Zapraszamy do Krolma na testowanie 

 

31.03.2018

Jeszcze niespodzianka od wydawnictwa Black Monk przed Świętami. Nowe gry wspomogły szeregi naszej wypożyczalni: "Gloom", "Rosyjska Ruletka", "Munchkin", "Dobry, Zły i Munchkin", "Super Munchkin", "Vudu", "Zombie Fluxx", "Cthulhu Fluxx", "Gwiezdny Fluxx". Jak widać sporo tego, zatem zapraszamy do zapoznania się i testowania nowych gier !

 

28.03.2018

Przerwa Świąteczna! 1 i 2 Kwietnia Krolm będzie nieczynny.

Niezłe jaja, ponieważ te dwa dni nie będą liczyły się do okresu wypożyczenia, czyli jak ktoś dobrze to rozegra, to będzie się cieszył grą na Święta dłużej za tyle samo 

Zapraszamy !

 

25.03.2018

Nowe gry! Królestwa Wikingów i List Miłosny. Zapraszamy do testowania

 

17.03.2018

Nowe gry od wydawnictwa Phalanx: Bandido, Forest, Colorfox, Hunger. Zapraszamy do testowania !

 

5.03.2018

Zapraszamy wszystkich na turniej i pokaz Warhammer Shadespire. Posiadamy na miejscu plansze i warbandy gotowe do gry. Zapoczątkowujemy nową erę tej gry w 3-city, dołączcie już dziś!

Po szczegóły zapraszamy do Strefy Gracza

 

21.02.2018

W Marcu zostały zapowiedziane dwa nowe turnieje. Age of Sigmar, oraz Blood Bowl. Zapraszamy do Strefy Gracza po więcej szczegółów.

 

 

20.02.2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z I Turnieju Age of Sigmar.

Mamy nadzieję, że zachęci to Was do zagrania z nami przy najbliższej okazji. Na miejscu mamy wszystko co potrzeba do nauki. Zabawa przy tym jest niesamowita.

 

Odwiedzajcie naszą Strefę Gracza.  Znajdziecie tam terminy różnych ciekawych wydarzeń.

 

Do zobaczenia 

 

16.02.2018

 

Zaczynając od pierwszych turniejów AoS i WH40k rozpoczynamy ligę. Regulamin zawarty w odpowiednich działach w Strefie Gracza. 

 

15.02.2018

 

Już w Niedzielę turniej Shadespire! Zapraszamy serdecznie na naukę zasad (posiadamy wszystko na miejscu do gry), można nawet wypożyczyć egzemplarz do domu.