Fun Dating Walentynkowy w Krolmie!

♥ FUN Dating ♥ Walentynkowy w KROLMIE!!!

 

Impreza dla osób, które szukają partnerów do planszówki i nie tylko ;)

 

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w naszym lokalu. Pomożemy Wam spędzić ten wyjątkowy dzień w miłym gronie razem z grą planszową.

 

FUN Dating różni się diametralnie od innych imprez tego typu. Nie będzie niezręcznej ciszy, niepokojącego świdrowania wzrokiem, oraz stresu związanego z nieśmiałością ;) Tu połączy Was od razu wspólny temat, czyli plansza. Nie jesteście typowymi graczami? Nic nie szkodzi! Dobierzemy odpowiednie gry, przy których każdy dobrze się zabawi! Co z tego wyniknie? Tego dowiecie się sami, już niedługo :)

 

Już 14 lutego o godz. 18.00 będziemy Was witać z uśmiechem i tłumaczyć zasady tej nietypowej gry !

 

Na czym to polega?

1. Przychodzimy sami aby znaleźć bratnią duszę zarówno do gier planszowych jak i sercowych

2. W zależności od liczby uczestników usadowimy was przy stolikach 4 lub 6 osobowych. Po dwie/trzy Panie i dwóch/trzech Panów przy jednym stole

3. Będziecie mieli od 20 do 30 minut na zabawę, przy specjalnie PRZEZ NAS dobranych tytułach. Gry będą stymulować Was do rozmów i zapoznania się. Nie będzie miało znaczenia kto wygrał/przegrał. Zazwyczaj nie ukończycie danej rozgrywki. Ma ona za zadnie głównie pomóc w otwarciu się na pozostałe osoby i być wspólnym tematem początkowym do rozmów.

4. Po usłyszeniu sygnału końca rundy, panowie w niezmienionym składzie przesiadają się do innego stolika. Panie natomiast zostają na swoich miejscach. Robimy tak do momentu aż każdy Pan zagra z każdą Panią.

5. Podczas całego wydarzenia każdy uczestnik będzie miał przypisany numerek. Na specjalnej karcie będziecie mogli wstawiać plusy, minusy i serduszka odpowiednim numerkom. Minus oznacza, że nie chcecie przekazywać swoich danych tej osobie. Plus odwrotnie, ale głównie by się spotkać na planszówki. Natomiast serduszko, że coś zaiskrzyło i macie chęć poznać bliżej taką osobę. Jeśli te same znaki spotkają się ze sobą, to informujemy Was o tym i przesyłamy osobom zainteresowanym kontakt do Was :) W przypadku, gdy serduszko spotka się z plusem, to najpierw pytamy w mailu osobę, która wystawiła plusa, czy sobie tego życzy.

6. Po wszystkim możecie zostać z nami i bawić się świetnie aż do zamknięcia lokalu, lub oczekiwać miłej wiadomości w zaciszu własnego domostwa

 

Regulamin: Plik do pobrania

 

Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie i wysłanie na adres e-mail: sklep@krolm.pl chęci udziału według tego wzoru:

 

Imię i nazwisko

Adres e-mail, który posłuży do kontaktu ze sparowanymi osobami

Opcjonalnie numer telefonu ( w tym samym celu :))

 

♥ Zabawa tylko dla osób pełnoletnich ♥ Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu, rozstrzygania sporów w trakcie wydarzenia oraz zachowania poufności i nierozpowszechniania informacji o osobach biorących udział za wyjątkiem przypadków ujętych w regulaminie.

ul. Poczty Gdańskiej 3, Gdańsk-Oliwa

      Otwarte 7 dni w tygodniu

 

                                                      Poniedziałek - Sobota                                      Niedziela

                                                           Od 16.00 do 24.00                                  Od 12.00 do 20.00

GRA PLANSZOWA ZA DARMO!!!