ul. Poczty Gdańskiej 3, Gdańsk-Oliwa

      Otwarte 7 dni w tygodniu

 

                                                      Poniedziałek - Sobota                                      Niedziela

                                                           Od 16.00 do 24.00                                  Od 12.00 do 20.00

GRA PLANSZOWA ZA DARMO!!!

Gra Planszowa za Darmo!!!

Oferujemy darmową grę planszową osobie, która przekona swoją firmę aby skorzystała z usług Krolma do przeprowadzenia imprezy firmowej.

 

Wszystkie szczegóły na temat Imprezy Firmowej są zawarte w zakładce w menu strony (po lewej). Od warunków jakie zawrzemy z daną firmą, czyli liczba osób i budżet, będzie zależała wartość gry planszowej. Od 50zł do nawet 350zł.

 

Warto zatem nas polecać w swoim miejscu pracy, bo oprócz mile spędzonego czasu, można otrzymać upatrzoną przez siebie grę.

 

Warunki do spełnienia:

 

* Budżet na grę można otrzymać dopiero wtedy, gdy firma polecona, oraz Krolm dojdą do porozumienia w sprawie imprezy firmowej. Firma będzie musiała również spełnić minimalne warunki aby taka impreza się odbyła.

 

* W ramach otrzymanego budżetu w Krolmie, można zamówić tylko jedną grę na raz. Jeśli wartość gry przekroczy budżet, to można nadwyżkę dopłacić z własnych pieniędzy. Natomiast jeśli wartość gry nie przewyższy budżetu, to nadmiar przepada.

 

* Dana impreza firmowa może być polecona tylko przez jedną osobę. W przypadku większej ilości liczby chętnych, grę otrzymuje ten, kto zgłosił chęć uczestnictwa jako pierwszy.

 

* Nie ma limitu gier jakie można otrzymać w ciągu roku.