ul. Poczty Gdańskiej 3, Gdańsk-Oliwa

      Otwarte 7 dni w tygodniu

 

                                                      Poniedziałek - Sobota                                      Niedziela

                                                           Od 16.00 do 24.00                                  Od 12.00 do 20.00

UWAGA !!!
Zmiana godzin otwarcia do odwołania.
Krolm od 25 Marca będzie czynny tylko od 17.00 do 21.00 od Niedzieli do Czwartku.  W Piątki i Soboty będzie nieczynny. 
Z racji zaostrzenia się epidemii, jesteśmy zmuszeni tymczasowo wprowadzić zmiany funkcjonowania w Krolmie.  Wypożyczalnia gier planszowych DZIAŁA normalnie. Możecie wypożyczać gry, z uwzględnieniem zmiany godzin.  Gralnia na miejscu jest NIECZYNNA do odwołania. Sklep działa, ale nie możemy robić zamówień, zatem tylko to, co jest u nas na półkach. 
Jest to podyktowane dzisiejszą decyzją Ministerstwa. Jak tylko wszystko wróci do normy, to od razu wracamy w normalnym wymiarze czasowym.
PS. Może uruchomimy kanał na YT związany z Krolmem? Akurat jest trochę czasu aby to ogarnąć ;)
Jeśli podoba Wam się ten pomysł, to napiszcie w mailu co Waszym zdaniem, fajnie jakby się tam znalazło. My mamy kilka pomysłów, ale z chęcią wysłuchamy Waszych.
Nie zapomnijcie o nas ;)

Imprezy Firmowe

Organizujemy imprezy integracyjne dla firm zarówno u siebie w lokalu jak i na wyjazdach. Posiadamy ponad 380 tytułów gier planszowych, przeszkoloną obsługę i bardzo duże doświadczenie w tego typu imprezach.

 

Jest to nowa forma rozrywki, którą polecamy każdemu bez względu na wiek. Posiadamy gry dostosowane dla każdego. Od czysto imprezowych po prawdziwie złożone gry strategiczne. Z nami jeszcze nikt się nie nudził. 

 

Gry planszowe w bardzo dużym stopniu integrują ludzi ze sobą. Rozwijają twórcze myślenie, pracę w grupie, szybkość podejmowania decyzji, wyobraźnię, oraz stymulują nas do myślenia poprzez zabawę.

 

Spędzenie czasu w taki sposób może mieć tylko same zalety. Po pierwsze jest to nowy sposób na wyjazd firmowy, nie ogranicza nikogo ze względu na wiek, czy stan zdrowia ani umiejętności.  Po drugie zbliża ludzi do siebie i tworzy z nich zgrany zespół zarówno zawodowy jak i prywatny. Przy grach często można swobodnie porozmawiać, nikt tu nikogo nie goni i nie pospiesza. I po trzecie, taki wyjazd na pewno zapadnie w pamięć i pozwoli rozwijać, być może, przyszłą pasję w wolnym czasie.

 

Nasz zespół doradza, dobiera gry, tłumaczy zasady rozgrywki i pomaga w animowaniu imprezy integracyjnej.

 

Zaufało nam już wiele firm, wszystkie były zadowolone z efektów takiej współpracy. Często wracają do nas ponownie.

 

Zapraszamy do kontaktu,

Gry Planszowe KROLM