ul. Poczty Gdańskiej 3, Gdańsk-Oliwa

      Otwarte 7 dni w tygodniu

 

                                                      Poniedziałek - Sobota                                      Niedziela

                                                           Od 16.00 do 24.00                                  Od 12.00 do 20.00

Imprezy Firmowe

Organizujemy imprezy integracyjne dla firm zarówno u siebie w lokalu jak i na wyjazdach. Posiadamy ponad 380 tytułów gier planszowych, przeszkoloną obsługę i bardzo duże doświadczenie w tego typu imprezach.

 

Jest to nowa forma rozrywki, którą polecamy każdemu bez względu na wiek. Posiadamy gry dostosowane dla każdego. Od czysto imprezowych po prawdziwie złożone gry strategiczne. Z nami jeszcze nikt się nie nudził. 

 

Gry planszowe w bardzo dużym stopniu integrują ludzi ze sobą. Rozwijają twórcze myślenie, pracę w grupie, szybkość podejmowania decyzji, wyobraźnię, oraz stymulują nas do myślenia poprzez zabawę.

 

Spędzenie czasu w taki sposób może mieć tylko same zalety. Po pierwsze jest to nowy sposób na wyjazd firmowy, nie ogranicza nikogo ze względu na wiek, czy stan zdrowia ani umiejętności.  Po drugie zbliża ludzi do siebie i tworzy z nich zgrany zespół zarówno zawodowy jak i prywatny. Przy grach często można swobodnie porozmawiać, nikt tu nikogo nie goni i nie pospiesza. I po trzecie, taki wyjazd na pewno zapadnie w pamięć i pozwoli rozwijać, być może, przyszłą pasję w wolnym czasie.

 

Nasz zespół doradza, dobiera gry, tłumaczy zasady rozgrywki i pomaga w animowaniu imprezy integracyjnej.

 

Zaufało nam już wiele firm, wszystkie były zadowolone z efektów takiej współpracy. Często wracają do nas ponownie.

 

Zapraszamy do kontaktu,

Gry Planszowe KROLM